Teď zachraňujeme
Adopce virtuální

Jedním z nejdůležitějších cílů naší činnosti je nalezení pro každého koně nového, dobrého domu. Po diagnostice a případné rehabilitaci se snažíme, aby každý kůn našel skvělé majitele, které by o něho pečovali až do konce jeho života. 

Pod křídly Nadace Centaurus se nachází skoro 400 koní, které, z různých důvodu, nemohou být reálně adoptované. Obvykle důvodem je staří, nemoc nebo těžká povaha (způsobená těžkými zkušenostmi). Právě pro tyto svěřence farmy vznikl program "virtuální adopce". 

Zveme Vás, abyte se seznamili s tou alternativní formou vlastnění koně! 

1. Vybíráte si koně, který Vás nejvíc zajíma (vždycky se na nás můžeš obratit, rádi Vám doporučíme!)

2. Vybíráte si částku, kterou chcete měsíčně věnovat svému koni (což může být adopce plná nebo částečná - u částečné adopci koně podporuje společně několik na sobě nezávislých lidí) 

3. Posíláme Vám smlouvu o virtuální adopci, která je spíše certifikát než smlouva, protože tě k ničemu nenutí (pokud nepotřebuješ smlouvu nebo ji nechceš můžeme se dohodnout prostřednictvím e-maile či telefonicky)  

4. Po první platbě od nás dostanete prostřednictvím e-maile nebo tradiční poštou Certifikát Virtuálního Majitele.

5. Během trvání virtuální adopce od nás budete dostávat (průměrně každý měsíc) fotografie a nové informace týkající se Vašeho nového Svěřence. Tyto informace přicházejí na Vaši mailovou adresu, ale, pokud nemáte přístup k Internetu nebo prostě máš raději tradiční přenos informací - zašleme fotky tradiční poštou. 

6. Můžete navštěvovat svého koně spolu s rodinou, přáteli nebo sam - stačí se domluvit na návštěvu prostřednictvím e-maile nebo telefonicky. Na místě můžete svého koně pohladit, případně vyčistit nebo vzít na procházku (případně, protože část koní nemá rád kontakt s člověkem, což neznamená samozřejmě, že nechtějí být milované ;) Vždycky si můžete vybrat a poslat svému koni ohlávku, deku, nebo požádat o dodatečné informace a fotografie (dle časových možnosti se budeme snažit abyste je dostali co nejrychleji). 

7. Kdykoliv budete chtít, můžete se samozřejmě své adopce vzdát. Rozumíme, že jsou období, když člověk chce a má možnost pomáhat, ale jsou také období, když si to nemůže dovolit nebo jeho pozornost je jinde. Prosíme o zaslání informace o rezignaci z adopce.

Vyberte si už teď svého Mazlíčka z našich Svěřenců! 

KONĚ K VIRTUÁLNÍ ADOPCI

Štěkají o pomoc Mini Farma Eko Klub Kniha návštěv Reálná adopce Virtuální adopce Proměny Galerie fotografií Sbírka Balíček pro mazlíčka Farma zvířat Naše aukce Allegro
Kontakt
Fundacja Centaurus
Wałbrzyska 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@nadacecentaurus.cz
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

IBAN PL08102052260000650203983285

Swift/Bic code BPKOPLPW

Chcete-li být rychle informováni o výsledku akce – uveďte v platebním titulu dodatečně své telefonní čislo. Zavoláme nebo dostanete sms!
Viz zásady ochrany osobních údajů. Akceptuję