Teď zachraňujeme
Nadace

Nadace Centaurus je mezinárodní nezisková organizace působící od roku 2006 pro humánní zacházení se zvířaty.

Prioritní cíl organizace je zachraňování koní – těch nechtěných, nesprávně ošetřovaných, odsouzených k porážce. Po dobu 10 let aktivních operací Centaurus zachránil 700 kopytnatců, a v současné době vede největší útočiště v Evropě pro koně na farmě v Szczedrzykowicích (Polsko), kde má pod svými křídly téměř 400 zachráněných koní.

Farma Szczedrzykowice zajišťuje každodenní péči o koně, důstojný život, péči veterináře a kováře, stejně jako specializované léčby (solárium, akupunktura, masáže, bylinná medicína, biorezonance).

Kromě toho, Centaurus je autorem více než 2000 veřejných kampaní s cílem zvýšení povědomí o zodpovědné péči mazlíčka. Jedním z cílů těchto projektů je ukázat, že zvířata nemají zajištěný důchod a spolehají jen na nás.
To je důvod, proč stáří je období, když nejen se musíme zvláště starat o zvířata, ale také o jejich zvýšené potřeby. Ale vždycky jedna potřeba bude tou nejdůležitější - péče o domácího mazlíčka. Tu nic nenahradí, a její niedostatek nic neomluví.

Jak řekl Antoine de Saint Exupery, stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal. Nicméně, nechceme v Tobě vzbudit pocit viny - chceme inspirovat! Snažíme se, aby všechny naše akce měli pozitivní energii. Na našich webových stránkách nenajdete drastické obrázky nebo filmy, naším cílem není zhoršit Tvou náladu - právě naopak! Chceme ti ukázat, jak skvělé můžeme změnit svět a aby sis uvědomil, že k tomu, abychom tento svět měnili, vůbec nepotřebujeme miliony. Někdy stačí malé gesto, nebo nějaký čas věnován jiným, aby se Tvůj pohled na realitu diametrálně změnil.

Připojilo se k nám již 400 000 lidi z celého světa a také mnoho umělců a herců.

Věříme, že cesta přes naše webové stránky bude pro Tebe velké dobrodružství!

Štěkají o pomoc Mini Farma Eko Klub Kniha návštěv Reálná adopce Virtuální adopce Proměny Galerie fotografií Sbírka Balíček pro mazlíčka Farma zvířat Naše aukce Allegro
Kontakt
Fundacja Centaurus
Wałbrzyska 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@nadacecentaurus.cz
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

IBAN PL08102052260000650203983285

Swift/Bic code BPKOPLPW

Chcete-li být rychle informováni o výsledku akce – uveďte v platebním titulu dodatečně své telefonní čislo. Zavoláme nebo dostanete sms!
Viz zásady ochrany osobních údajů. Akceptuję