Teď zachraňujeme
EKO KLUB - přídejte se!

Staňte se členem EKO Klubu Nadace Centaurus!


Tvoje pomoc je neocenitelná! Nadace Centaurus už řadu let podporuje ekologii, přírodu a ochranu práv zvířat. Přídejte se ke Klubu NC a staňte se zakladatelem projektů, které aktivně provádíme. 
 


 Pravidelným poskytováním pevné částky (20pln/30pln/50pln nebo více, za měsíc) se stanete Členem EKO Klubu NC. Můžete, spolu s námi, propagovat ochranu přírody a práv zvířat. 

Spolu s Vámi budeme podporovat ekologii, předcházet degradaci životního prostředí a zajišťovat důstojný život řadě zachráněných zvířat, které máme ve své péči.Staňte se Členem Klubu NC, ať  to mimořádné dobrodružství začne už dnes! 

Jako Člen Klubu NC obdržíte od nás výjimeční  "Uvítací Balíček",
který obsahuje:

- Zvláštní Kartu - doklad Vašeho členství v Klubu NC
- Certifikát Zakladatele
- Propisovačku nebo přívěsek s logem NC
- Průvodce po naších projektech a kampaních a prospekty


Každé 3 miesiące dostanete noviny "Buď EKO!" výhradně pro členy Klubu NC, ve kterých najdete moc zajímavých tipů a informací ze světa zdraví a ekologie a také novinky na téma prováděných námi kampaní a projektů.  

Kontaktujte nás!

Zavolej! 518 569 487
Napiš!
klub@centaurus.org.plAbyste se stal členem EKO KLUBU NC musíte vyplnit formulář.
Zvolenou sebou částku předáváte pomocí Platebního příkazu. Je to jednoduchá, bezpečná a moderní forma platby, která umožňuje minimalizaci administrativních nákladů - až poté všechno za Vás dělá pravidelně naše banka.

Takové dary jsou pro nás důležité, protože nám usnadňují realizaci cílů, bez nepotřebných výdajů.

Dozvěďte se více!

 

Velvyslankyní EKO KLUBU NC se stala vynikající polská herečka, Paní Marzena Sztuka, kterou znáte z role Halinky v seriálu "Kiepscy"

 

 

 Stahni prohlášení

 

 

***

Vážení

Chceme moc poděkovat za velký zájem EKO Klubem.
Vítáme stále nové členy klubu a zdravíme ty dosavadní. 

S potěšením mohu oznámit, že ke skupině Čestných Členů Klubu Centaurus "EKO Klub" se přidali:

Maria Czubaszek

Maria Czubaszek - básnířka, satirik, scénáristka, fejetonistka, autorka populárních rozhlasových her a textů pisníček.
Paní Maria darovala na naše aukce, mimo jiné, knihu s autogramem "Każdy szczyt ma swój Czubaszek", desku Trojky s autogramem a elegantní lodičky, které už někdo koupil. 
 

Jan Nowicki


polský divadelní a filmový herec, pedagog. Pan Jan daroval na naše aukce svou vlastní knížku ("Mężczyzna i one") s autogramem. 
Tento vynikající herec pomohl nám také zachranit před smrtí šedou klisnu Bajku. Momentálně klisna má už nový dům, v jedné z přímořských lokalit.Mimochodem posíláme srdečný pozdrav Paní Marzeně Sztuce, prvnímu Čestnému Členovi EKO Klubu. 

 

Štěkají o pomoc Mini Farma Eko Klub Kniha návštěv Reálná adopce Virtuální adopce Proměny Galerie fotografií Sbírka Balíček pro mazlíčka Farma zvířat Naše aukce Allegro
Kontakt
Fundacja Centaurus
Wałbrzyska 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@nadacecentaurus.cz
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

IBAN PL08102052260000650203983285

Swift/Bic code BPKOPLPW

Chcete-li být rychle informováni o výsledku akce – uveďte v platebním titulu dodatečně své telefonní čislo. Zavoláme nebo dostanete sms!
Viz zásady ochrany osobních údajů. Akceptuję