Teď zachraňujeme
Intervence u Poznani

Data dodania: 29.04.2019 r.

Intervence u Poznani

Pokroucené nohy, vyčnívající žebra, "úprava" kopyta úhlovou bruskou, bez přístupu ke světlu. Gehenna zvířat u Poznani. Pomozte je nám vyzvednout z místa popravy! Potřebujeme Vaši pomoc!

Včera proběhla intervence na jedné z farem u Poznani, u obchodníka, s nímž je po celá léta problém. Společně s nadací

Stowarzyszenie Benek, a díky pomoci Policie, usilujeme o přejetí zvířat.
 


Dva koně, kteří byli v nejhorším stavu (jeden po neošetřené zlomenině nohy, druhý kůň má chronickou laminitidu "ošetřenou" pravděpodobně pomocí úhlové brusky nebo čepele), odjeli už včera. Zbývajících 7 koní čeká na vyzvednutí. Většina koní je mladá, pár let stará, jen zničená.

Vyzvedneme také všechny králíky.


Stav těchto zvířat je velmi špatný, odřeniny, rány, vši, kožní onemocnění, nedostatek stálého přístupu k vodě. Koně nemohli jít ven, krátce vázáni, bez možnosti volného pohybu. Některá zvířata jsou držena v tmavém suterénu, bez přístupu ke světlu a možnosti jít ven. Králíci uzamčení v těsných dřevěných bednách, bez přístupu ke světlu.Obchodník, u něhož je intervence prováděna, udělal těmto zvířatům peklo. A není to žádné vysvětlení, že je to jejich poslední zastávka před jatkami. Všechna tato zvířata byla ním koupena jen proto, aby skončila na jatkách.

Nutně potřebujeme finanční prostředky na úhradu nákladů na dopravu, diagnostiku a léčbu, jakož i na provádění forenzních zkoušek a podrobných vyšetření (nezbytných k potrestání pachatele). Musíme také zalatit za službu pravníka. Peníze jsou potřebné také k poskytnutí těmto zvířatům nejlepší karmy a doplňků stravy.

 Prosíme o pomoc pro tato zvířata. Bez Vás to nezvládneme.
 

Darujte

PaPal Visa
Poskytněte dar pro "Intervence u Poznani"
Platby z ČR:
Fundacja Centaurus, Wałbrzyska 6-8, 52-314 Wrocław
IBAN PL08102052260000650203983285
Swift/Bic code BPKOPLPW
Kampaň Miluj Moudře! - pravidla
Štěkají o pomoc Mini Farma Eko Klub Kniha návštěv Reálná adopce Virtuální adopce Proměny Galerie fotografií Sbírka Balíček pro mazlíčka Farma zvířat Naše aukce Allegro
Kontakt
Fundacja Centaurus
Wałbrzyska 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@nadacecentaurus.cz
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

IBAN PL08102052260000650203983285

Swift/Bic code BPKOPLPW

Chcete-li být rychle informováni o výsledku akce – uveďte v platebním titulu dodatečně své telefonní čislo. Zavoláme nebo dostanete sms!
Viz zásady ochrany osobních údajů. Akceptuję