Teď zachraňujeme
Zvířata k adopci (virtuální adopce)

Staň se Virtuálním Ošetřovatelem!

Lidé si obvykle myslí, že záchrana koně znamená jednorázový výkup a dopravu ke stáji nadace. Je tomu trochu jinak. Zatímco náklad na výkup koně je průměrně částka 2000-3500 PLN, náklady na udržbu po dobu dalších 20 let života koně je už část skoro 100 tisíc PLN. Dvakrát tolik může stát udržba nemocného koně, třeba trpicího CHOPN, kde měsíční náklady na léky mohou dvakrát překročit náklady na základní udržbu (léky jsou nezbytné k životu a je potřeba je přijímat po celou dobu života koně). Proto výkup koně je jenom začátek jeho záchrany, zatímco její konec má místo teprve když se s koňem loučíme. 

Virtuální Ošetřovatel zajišťuje koni finanční péči. Financování zahrňuje udržbu koně, základní kovářskou a veterinární péči. Kůň zůstává ve stáji nadace nebo v penzionu, pokud to umožňuje jeho zdravotní stav.

Měsíční náklady na udržbu koně v nadaci je, průměrně, částka 400 PLN. Nižší částka se týká poníka, zatímco vyžší částky dosahují dokonce 1500 PLN v případě nemoce, která se spojuje s potřebou přijímání léků a doplňků strávy. Je možné adoptovat koně celkově nebo částečně - v tomto případě na udržbu koně přispívá několik lidí. Výše podpory koně záleží jenom na Virtuálním Ošetřovateli. 

Koně k virtuální adopci jsou obvykle prácineschopne nebo moc jankovité. Proto není možné, aby nadace je předala k reálné adopci a tímto nemají šanci na nový dům. Zůstávají s námi do konce života, plného péče a lásky.

Podpora formou virtuální péče umožňuje nadaci přijímání dalších svěřenců a zajištění jím skvělé péče na nejvyžší úrovni, aniž bychom museli šetřit na jiných svěřencích. 

Můžete se stát Virtuálním Ošetřovatelem každého koně. 

Pokud chceš a můžeš se stát Virtuálním Ošetřovatelem - kontaktuj nás kontakt@centaurus.org.pl

Za každou podporu srdečně děkujeme !

Štěkají o pomoc Mini Farma Eko Klub Kniha návštěv Reálná adopce Virtuální adopce Proměny Galerie fotografií Sbírka Balíček pro mazlíčka Farma zvířat Naše aukce Allegro
Kontakt
Fundacja Centaurus
Wałbrzyska 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@nadacecentaurus.cz
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

IBAN PL08102052260000650203983285

Swift/Bic code BPKOPLPW

Chcete-li být rychle informováni o výsledku akce – uveďte v platebním titulu dodatečně své telefonní čislo. Zavoláme nebo dostanete sms!
Viz zásady ochrany osobních údajů. Akceptuję