Teď zachraňujeme
Naší přátelé

Naše činnost by nebyla možná bez skupiny lidí, více či méně aktivně a každodenně podporujících naši nadaci.

Chtěli bychom poděkovat našim dárcům, protože bez nich by nebylo možné financování naši činnosti. Neocenitelnou pomoc a veterinární péči nám poskytuje dr Krzysztof Kmiecik, dr Peter Tarnawski, dr Richard Grundwald. Nezvládli bychom to také bez Daniele, našeho skvělého právníka, který podporuje naši aktivitu od prvního dne v roce 2006 až do dnešk
 
Naši činnost podporují spřátelené organizace a instituce, na každém kroku se setkáváme s velkou laskavostí od Vás, takže tady bychom chtěli poděkovat všem, kteří přispěli k naší současné formě.

Na tomto místě bychom chtěli poděkovat i novinářům, kteří nejsou lhostejní vůči osudu zvířat a oceňují obrovské výhody hipoterapie a kontaktní terapie. Velkou podporu nám neustále dává Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Metro Lubuska Gazeta Pomeranian, Gazeta Wroclawska, Głos Wielkopolski, TVN24, TVP Info, TVP2 a  Teleexpress.

V roce 2008 jsme získali titul Homini Bono a sošku Golden Leaf od Rádia  Zachód.


Vám všem, vážení - velké díky za bytí s námi už tolik let!

 ***

únor 2015

 

 

Skupina Pectus podporuje Nadaci Centaurus

 

Nadaní bratři Szczepanik ze skupiny Pectus se přídali k hvězdám podporujícím Nadaci Centaurus. I když momentálně intenzivně pracují na novém cédéčku, věnovali nám svou pozornost a píšou o nás takhle:
 
"Trvá práce na novém cédéčku. Máme spoustu inspirací. Snažíme se poslouchat každý zvuk, každý obraz a každou vůň. Všechno dáváme do šuplíku ve hlavě, abychom se k tomu mohli vrátit až nebudeme mít nápady. Seznamujeme se ze světem z jiné strany. Na naší cestě se objevují noví lidé, předměty a ne jenom...
Moc nás dojímá idea pomoci. Proto také jsme se rozhodli podpořit jednu z největších nadací pro zvířata v Polsku, Nadaci Centaurus. Nadace má ve své péči přes 600 koní a 200 jiných zvířat. My chceme vidět ty koně v plném cvalu, protože to nás inspiruje jako hudebníky, ale také jako citlivé lidi.

Skupina Pectus: Tomasz Szczepanik, Marek Szczepanik, Mateusz Szczepanik i Maciek Szczepanik"
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Štěkají o pomoc Mini Farma Eko Klub Kniha návštěv Reálná adopce Virtuální adopce Proměny Galerie fotografií Sbírka Balíček pro mazlíčka Farma zvířat Naše aukce Allegro
Kontakt
Fundacja Centaurus
Wałbrzyska 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@nadacecentaurus.cz
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

IBAN PL08102052260000650203983285

Swift/Bic code BPKOPLPW

Chcete-li být rychle informováni o výsledku akce – uveďte v platebním titulu dodatečně své telefonní čislo. Zavoláme nebo dostanete sms!
Viz zásady ochrany osobních údajů. Akceptuję