Teď zachraňujeme
Svatba s Centaurusem

PRO NOVOMANŽELE

Nemáte nápad na svatební dárky? Nechcete další zbytečné dárečky jako vysavače a nádobí? Pokud osud všech zvířat je Vám blízký, sdílejte s nimi svůj úspěch a podpořte svěřence Nadace Centaurus.  Jsme jednou z největších organizaci v Polsku působících pro zvířata a bojujících o jejich práva. Řídíme největší e Evropě azyl pro koně a usilujeme o legislativní změny ve prospěch zvířat. Díky naší činnosti neexistuje už třeba největší koňský trh ve Skaryszewu. 

Jak můžete pomoct?

Poproste hosty o převod místo dárku. 

Pořádejte sbírku krmiva mezi svými hosty. 

Prodejte dva stejné dárky, a peníze předejte našim svěřencům. 

Darujte nadaci své svatební šaty. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na: michal.sosnowski@centaurus.org.pl

 

PRO HOSTY

Bez pochybu, svatební den je jedním z nejdůležitějších dnů života každého z nás. Proto tak důležitý je výběr vhodného a významného dárku pro milovanou osobu. Je těžko posoudit, který dárek bude se novomanželům opravdu hodit a který pravděpodobně skončí ve sklepu. Možná Vaši blízcí mají rádi zvířata a jejich osud není jim lhostejný? Máte jedinečnou šanci dát jim opravdu originální dárek - určitě důležitější a trvalší než pomíjející vůně kytic. Darujte jim vědomí, že dělají něco dobrého v tomto mimořádném pro ně dnu. 

Co můžete udělat?

Proveďte platbu na účet svěřenců Nadace Centaurus. Dostante od nás krásný památeční diplom s podvěkováním pro novomanžele. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na: michal.sosnowski@centaurus.org.pl

 

 

 

Štěkají o pomoc Mini Farma Eko Klub Kniha návštěv Reálná adopce Virtuální adopce Proměny Galerie fotografií Sbírka Balíček pro mazlíčka Farma zvířat Naše aukce Allegro
Kontakt
Fundacja Centaurus
Wałbrzyska 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@nadacecentaurus.cz
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

IBAN PL08102052260000650203983285

Swift/Bic code BPKOPLPW

Chcete-li být rychle informováni o výsledku akce – uveďte v platebním titulu dodatečně své telefonní čislo. Zavoláme nebo dostanete sms!
Viz zásady ochrany osobních údajů. Akceptuję