Teď zachraňujeme
Adopce reálná

Pokud máš zájem o reálnou adopci tak jsi na spravném místě! Určitě máš rád zvířata, vláště koně, a chtěl by sis vybrat Přítele na zbytek života. Pokud k tomu máš podmínky, to znamená máš k dispozici stáj (box, dokonce i v najatém hotelu) a výběh, a máš aspoň základní informace o tom jak koně pečovat - mluvíme se správnou osobou. :) Aby sis mohl adoptovat koně musíš být plnoletý (pokud je ti méně než 18, budeme muset kontaktovat Tvé rodiče). 

Na naší stránce najdeš seznam většiny koní určených k adopci.

KONĚ K REÁLNÉ ADOPCI

V adopci naše koně žíjí bez romnožování, práce, soutěží atd. Adoptovaný kůň musí míž zajištěnou péči zvěrolékaře a kováře. A, především, počítá s Tvým zájmem a láskou, kterou nahradí svou oddaností a spoustou úžasných společných zážitků!

Pokud máš zájem o reálnou adopci, kontaktuj nás prostřednictvím e-maile nebo telefonicky!

1. Po prvním kontaktu Tě požádáme o vplnění adopčního formuláře, který nám ukáže Tvé potřeby, podmínky a dovoli nám, abychom ti nabídli koně, se kterým budeš spokojený (aspoň tolik, kolik sam kůň spokojený učitě bude!).

2. Po vyběrů koně (koní), pošleme Ti adopční smlouvu, aby ses mohl seznámit s jejími podmínkami. Velmi zřídka soushlasíme s jakýmikoliv změnami, ačkoliv ve zvláštních situacích je to možné.

3. Po výběru koně Tě pozveme k nám do střediska, aby ses mohl setkat s koněm (koňmi) a definitivně se rozhodnout pro adopci.

Tehdy k nám přijíždíš hned s přívěsem pro koně (je potřeba mít přívěs určen pro dva koně, i když adoptujete pouze jednoho) anebo domlouváme se na dopravu na jiný den (v době když naší stájnici mohou Ti pomoct s bezpečným, klidným nakládáním koně, to znamená během dne). 

4. Vyzvedáš si koně, užíváš si svou adopci a kůň je rád, že má nového majitele. 

 

Adopce reálná, e-mail: kontakt@centaurus.org.pl

Adopce reálná, telefon: 518 569 487 (Olga)

Štěkají o pomoc Mini Farma Eko Klub Kniha návštěv Reálná adopce Virtuální adopce Proměny Galerie fotografií Sbírka Balíček pro mazlíčka Farma zvířat Naše aukce Allegro
Kontakt
Fundacja Centaurus
Wałbrzyska 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@nadacecentaurus.cz
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

IBAN PL08102052260000650203983285

Swift/Bic code BPKOPLPW

Chcete-li být rychle informováni o výsledku akce – uveďte v platebním titulu dodatečně své telefonní čislo. Zavoláme nebo dostanete sms!
Viz zásady ochrany osobních údajů. Akceptuję