Teď zachraňujeme
Malina

Data dodania: 05.08.2019 r.

Malina

Každý den dostáváme informace o zvířatech, která lidé zneužívaji. Internet, rozhlas a televize stale mluvi o dalsich tragédiich. Zdalo by se se, že díky tolika informacím si každý uvědomuje, že zvířata citi bolest, že otevřená rána je nepředstavitelné utrpení. Zdálo by se ...

Malina tiše volá své hříbě - Melu. Postaví se mezi své dítě a muže, jako by chtěla zachránit svou dceru před zlem, bolestí a utrpením. A otevřená rána, ze které krev vytéká, se zdá být nedulezita. Rakovina kopyta je irelevantní, a take zanedbává kopyta, ktera znemoznuji normalni chuzi. Jediná věc, která je dulezita, je péče o vlastní dítě, aby bylo v bezpečí.

Malina jeste před chvilkou táhla kocar. Na venkovské silnici v 30 stupňovém vedru. S rakovinou kopyta, otevřenou ranou na noze, statečně kráčela krok za krokem. Nestěžovala si na nic. Normální venkovští koně nemají zadna práva. Nemají způsob, jak platit za lékaře nebo kováře. Mohou pouze přijmout osud, který pro ně člověk připravil a mlčet.

Intervenci provedla spřátelená s nami organizace. Okamžitě jednali a požádali nás o pomoc a ochranu pro zvířata. Veterinar ohodnotil Malinin stav jako závažný. Kobyla má prorezane svaly, emfyzém, podezření na rakovinu kopyta. Na místě jsme s pomocí policie vyzvedli Malinu a její dceru Melu. Majitel podepsal vzdání se kone, ale to ho nechrání před odpovědností. Oba koně byli převezeni do našeho centra. Naléhavě vyžadují zásah lékaře a kováře. Navíc, Malina potřebuje endoskopickou diagnostiku, abychom určili, jak pokročilé jsou změny plic. Potřebuje také každodenní podávání léků a doplňků, které zlepší kvalitu jejího zivota.

Malina a Mela, dva vesničtí koně. Nemají nic, dnes se mohou spolehnout pouze na vaši milost a na pomoc, kterou tolik potřebují.

Zdjęcia

Darujte

PaPal Visa
Poskytněte dar pro "Malina"
Platby z ČR:
Fundacja Centaurus, Wałbrzyska 6-8, 52-314 Wrocław
IBAN PL08102052260000650203983285
Swift/Bic code BPKOPLPW
Kampaň Miluj Moudře! - pravidla
Štěkají o pomoc Mini Farma Eko Klub Kniha návštěv Reálná adopce Virtuální adopce Proměny Galerie fotografií Sbírka Balíček pro mazlíčka Farma zvířat Naše aukce Allegro
Kontakt
Fundacja Centaurus
Wałbrzyska 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@nadacecentaurus.cz
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

IBAN PL08102052260000650203983285

Swift/Bic code BPKOPLPW

Chcete-li být rychle informováni o výsledku akce – uveďte v platebním titulu dodatečně své telefonní čislo. Zavoláme nebo dostanete sms!
Viz zásady ochrany osobních údajů. Akceptuję