Teď zachraňujeme
Neopustím pejska před dovolenou

Kampaň - #NeopustímPejskaPředDovolenou vznikla, protože nesouhlasíme s tím, aby jedna letenka na dovolenou znamenala konec lásky, kterou úplně každý pejsek dává svému majiteli. My také máme pejsky a také jezdíme na prázdniny...ale vztah, který vytváříme společně s našimi domácími mazlíčky je neocenitelná hodnota, které se nemůžeme jen tak ze dne na den vzdát. 


Během prázdnin se počet opuštěných zvířat zvýšuje o cca. 40 procent! Tato ohromující statistika děsí a motivuje k zahájení akce, jako „Neopustím pejska před dovolenou“.

K účasti na naší akci zveme každého, kdo ví, že kromě procházek a házení míčků, zvíře pod naší střechou znamená plnou odpovědnost za jeho život, za což se nám každý den odmění svou bezmeznou láskou.

Na našich webových stránkách se chceme v první řadě věnovat různým důležitým akcím, pozívat odborníky, hledat řešení např. vytvořit databázi hotelů pro zvířata a ukázat, jak fungují. Chceme ukázat tisíce míst v Polsku i v zahraničí, kde najdete azyl pro sebe a Vašeho pejska. Na této stránce se vzdáváme pouze: zlomyslnosti, lynčování a nekonstruktivní diskuse.

Takže hledejme řešení, sdělujme je a neopouštějme zvířata před dovolenou.

Přidejte se k akci na FACEBOOK

Štěkají o pomoc Mini Farma Eko Klub Kniha návštěv Reálná adopce Virtuální adopce Proměny Galerie fotografií Sbírka Balíček pro mazlíčka Farma zvířat Naše aukce Allegro
Kontakt
Fundacja Centaurus
Wałbrzyska 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@nadacecentaurus.cz
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

IBAN PL08102052260000650203983285

Swift/Bic code BPKOPLPW

Chcete-li být rychle informováni o výsledku akce – uveďte v platebním titulu dodatečně své telefonní čislo. Zavoláme nebo dostanete sms!
Viz zásady ochrany osobních údajů. Akceptuję