Teď zachraňujeme
Vege Kampaň

Vege kampaň

Změna může často přinést dobré výsledky. Také, když hovoříme o změně stravy. Rostoucí skupinu příznivců získává (již od několika let) hnutí vege. Zmenšení nebo zcela odstranění z jídelničku masa a živočišných produktu je nejen dobré pro tělo, ale také pomáhá životnímu prostředí. Statistiky ukazují, že každý rok průměrný občan EU spotřebuje asi 82 kg masa. Znamená to zhruba, že jen v Evropě se sní denně více než 43.000 tun zvířat. Tato čísla přemoci. Samořejmě nejvíce na tom trpí zvířata, ale je třeba také poznamenat, že náklady na výrobu krmiv překračujou zdaleka náklady na výrobu plodin určených k lidské spotřebě.

 

 

Vege neznamená jenom pečování o zvířata a budoucnost Země. Vege je také pochopení potřeb vlastního těla. Znamená to pečlivý výběr surovin, ze kterých připravujeme jídlo - aby obsahovalo přesně to, co v současné době potřebujeme. Vyvážená strava nám umožní dlouhý a zdravý život. Pečlivým výběrem složek naší každodenní stravy, dozvíme se více o jejich vlastnostech, díky čemuž můžeme jíst nejen zdravěji, ale i levněji. Pečování o zdraví by mělo být naší prioritou, takže staňme se všichni Vege!

Štěkají o pomoc Mini Farma Eko Klub Kniha návštěv Reálná adopce Virtuální adopce Proměny Galerie fotografií Sbírka Balíček pro mazlíčka Farma zvířat Naše aukce Allegro
Kontakt
Fundacja Centaurus
Wałbrzyska 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@nadacecentaurus.cz
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

IBAN PL08102052260000650203983285

Swift/Bic code BPKOPLPW

Chcete-li být rychle informováni o výsledku akce – uveďte v platebním titulu dodatečně své telefonní čislo. Zavoláme nebo dostanete sms!
Viz zásady ochrany osobních údajů. Akceptuję