Teď zachraňujeme
Centrum hipoterapie a kontaktní terapie

Nadace Centaurus je nevládní organizace, která působí již více než 12 let. Od začátku naší činnosti se snažíme pomáhat zvířatům, zejména koním. Zachraňujeme koně, které v důsledku lidského zanedbání trpí mnoha nemocemi a deformacemi těla, ale i ty, které z nepochopitelného pro nás důvodu nejdříve byli něčí hračkou a pak se stali zbyteční.

Po léta koně, kterým dáváme druhý život, pomáhají nemocným dětem v kontaktních terapiích a hipoterapii. Místo, kde v současné době provozujeme kurzy s dětmi, z řady důvodů již není vhodné pro tuto činnost, a proto bychom chtěli vybudovat profesionální a dobře fungující Centrum Hipoterapie a Kontaktní terapie v blízkosti Vratislavi, abychom pomohli tisícům dětí, které tuto pomoc potřebují. 


Tvoření center tohoto druhu je velká společenská potřeba, protože se týká rodičů, kteří vidí neuvěřitelné výhody práce v rámci hipoterapie. Další skupinou, kterou budeme podporovat, budou sirotčince, hospice, sdružení nevidomých a další sociální skupiny, z různých důvodů vyloučené z možnosti využití těchto míst. V rámci kurzu pracujeme s osobami, které se potýkají s neurologickými a s ortopedickými problémy, jako jsou vrozené vady nebo amputace končetin, skoliózy a další. Hipoterapie je také pro lidi s duševními poruchami, autismem, mentální retardací, neurózou atd. 


Pomáhání zvířatům, učení děti a mládeže správného chování vůči zvířatům a léčebná práce s dětmi, které nejvíce potřebují pomoc, u nichž konvenční léčba již nečiní účinek, jsou základem naší činnosti.

 

Přidejte se k nám a pomozte ve výstavbě centra. Máte několik možností: 

1. Udělejte převod na účet nadace 

Fundacja Centaurus, Wałbrzyska 6-8, 52-314 Wrocław 

IBAN PL08102052260000650203983285 

Swift/Bic code BPKOPLPW

2. Přidejte se ke skupině dobrovolníků a pomozte nám v provozu akcí a sbírek, které pořádáme 

3. Sdělujte informace o nás - možá znáte nějaké společnosti, které rády podpoří výstavbu centra? 
 

Doufáme, že se k nám přidáte.

Na shledanou :-)

 

 

Štěkají o pomoc Mini Farma Eko Klub Kniha návštěv Reálná adopce Virtuální adopce Proměny Galerie fotografií Sbírka Balíček pro mazlíčka Farma zvířat Naše aukce Allegro
Kontakt
Fundacja Centaurus
Wałbrzyska 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@nadacecentaurus.cz
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

IBAN PL08102052260000650203983285

Swift/Bic code BPKOPLPW

Chcete-li být rychle informováni o výsledku akce – uveďte v platebním titulu dodatečně své telefonní čislo. Zavoláme nebo dostanete sms!
Viz zásady ochrany osobních údajů. Akceptuję