Teď zachraňujeme
O nás

Nadace Centaurus působí jménem zvířat od roku 2006. Je mezinárodní nezisková organizace, zaměřena na charitativní činnost vůči zvířatům v mnoha oblastech.

Stádo 800 zachráněných koní, 50 oslů, několik set psů, početná hospodářská a domácí zvířata je dílo 400 000 dárců z celého světa, kteří organizaci podporují.

Farma Zvířat ve Szczedrzykovicích (u Legnicy), pořízena Centaurusem v roce 2012, je momentálně považována za největší azyl pro koně v Evropě, kde se pečuje o kolem 400 koní a několik set oslů. Navíc, u Zelené Hory (Wojnowo) se nachází rehabliltační středisko a adopční centrum pro psy.

Nadace je politicky a nábožensky nezávislá. Působí výhradně díky podporám a darům soukromých osob, firem a institucí. Početné tematické projekty přinášejí příjmy, z nichž všechny jsou určeny k provádění statutárních cílů a údržbu zvířat na farmě, jakož i pravidelnou podporu jiných organizací pro zvířata.

Činnost Centaurusa podporuje mnoho úmělců, novinářů, publicistů. 
 

ZOFIA ZBOROWSKA

WŁODEK DEMBOWSKI

JAN NOWICKI

PUDELSI


MAREK SIUDYM


MAGDA PASIERSKA

GRAŻYNA ZIELIŃSKA


  JÓZEF CIĘŻKI

   

MARYLA RODOWICZ

 

JOANNA CZECHOWSKA

 

 

 

Z více než 2000 iniciativ si zaslouží pozornost předevčím mezinárodní kampaně „Miluj moudře”, pro zodpovědnou péči o zvířata a také vznikly v roce 2013 Eko Klub, který združuje milovníky zvířat a přírody z celého světa.

 

 

Zveme vás na neuvěřitelnou cestu světem zachráněných zvířat. Najdete u nás krásné, dojemné příběhy a uvidíte mnoho galerií. Budeme vyprávět o úžasných lidech, které jsme potkali na naší cestě a také o tom, že, abychom změnili svět, nemusíme být milionáři. Někdy stačí jedno malé gesto.

 

Za každou podporu naší činnosti srdečně děkujeme!

 

Štěkají o pomoc Mini Farma Eko Klub Kniha návštěv Reálná adopce Virtuální adopce Proměny Galerie fotografií Sbírka Balíček pro mazlíčka Farma zvířat Naše aukce Allegro
Kontakt
Fundacja Centaurus
Wałbrzyska 6-8
52-314 Wroclaw

kontakt@nadacecentaurus.cz
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

IBAN PL08102052260000650203983285

Swift/Bic code BPKOPLPW

Chcete-li být rychle informováni o výsledku akce – uveďte v platebním titulu dodatečně své telefonní čislo. Zavoláme nebo dostanete sms!
Viz zásady ochrany osobních údajů. Akceptuję